Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

Подія, яку відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Дата для Дня рідної мови була вибрана на згадку про трагічні події, які сталися в Бангладеш 21 лютого 1952 року. Тоді від куль поліцейських загинули студенти, які вийшли на захист своєї рідної мови.

21 лютого 2022 о 14:50 | Дяченко М. О. | немає коментарів

17 лютого 2022 року у філії проходив День англійської мови. У його проведенні взяли участь усі учні філії. Зранку учитель Бондаренко В.В. оголосила учням план його проведення. Головною метою проведення дня було підвищення мотивації серед учнів до вивчення англійської мови, розвиток в учнів навичок слухання та говоріння іноземною мовою, інтересу до творчості, логічного мислення та пам’яті, розвиток компетентностей.

21 лютого 2022 о 14:45 | Дяченко М. О. | немає коментарів

14 лютого 2022 року у філії пройшов день основ здоров'я. Учні 6-8-х класів презентували свої корисні звички, а також намагалися "вигнати" шкідливі звички, навівши переконливі й вагомі аргументи для необхідності їхнього зникнення.

14 лютого 2022 о 09:51 | Дяченко М. О. | немає коментарів

08 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом "Разом для найкращого Інтернету". Важливість питання безпечного Інтернету зумовлена тим, що сучасна людина не уявляє свого життя без глобальної мережі, оскільки вона дає багато інформації та можливостей. молоде покоління не завжди усвідомлює, що може чекати на них у віртуальному просторі. На значимість пооблеми безпечного Інтернету звернув увагу вчитель Торяник В.В., який у рамках Тижня інформатики продемонстрував для здобувачів освіти 3-го класу Семеноярської філії навчальний відеоролик "Безпечний Інтернет. Жахливий тиждень Петрика". Ще діти мали можливість перевірити свої знання, розв язуючи кросворди та відгадуючи загадки.

8 лютого 2022 о 10:55 | Дяченко М. О. | немає коментарів

Ураховуючи протокольне рішення засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області (протокол № 1 від 27 січня 2022 року), за рекомендацією відділу освіти Богодухівської мііської ради з 31.01.2022 по 13.02.2022 для учнів 5-9-х класів організовано на навчання з використанням технологій дистанційного навчання.

3 лютого 2022 о 07:27 | Дяченко М. О. | немає коментарів

Прийшов Новий рік, а з ним - найбільше свят, які припадають на січень. українські традиції у святкуванні Нового року об єднують три свята: Різдво, Святого Василя (Старий Новий рік) та Святе Водохреща. Учні 3-го класу філії познайомилися з історією виникнення святкових обрядів, розучували колядки, щедрівки, засівалки

10 грудня у філії пройшов день біології

14 грудня 2021 о 11:57 | Дяченко М. О. | немає коментарів

02 грудня 2021 року у філії пройшов день фізики

3 грудня 2021 о 17:35 | Дяченко М. О. | немає коментарів

26 листопада у філії пройшов День хімії. Учні 7-го класу продемонстрували свої знання з предмета: виконували різні завдання. Восьмикласники підготували презентацію з теми "Хмія на нашій кухні". Мова йшла про побутові засоби, небезпечні для здоровя, зокрема про миючі засоби. усі учні отримали заохочувальні призи.

28 листопада 2021 о 15:21 | Дяченко М. О. | немає коментарів

19 листопада 2021 року у філії був проведений День математики

23 листопада 2021 о 11:16 | Дяченко М. О. | немає коментарів

26 жовтня 2021 року у КЗ «Богодухівський ліцей №2» розпочали навчання педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти громади, які забезпечуватимуть реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти.

3 листопада 2021 о 11:03 | Дяченко М. О. | немає коментарів

У зв язку з ускладненням епідеміологічної ситуації в Україні з 25 жовтня 2021 року заклад освіти переходить на дистанційне навчання до особливого розпорядження (протокол засідання КТЕБ від 23.10.2021 № 13).

3 листопада 2021 о 10:37 | Дяченко М. О. | немає коментарів

18.10.2021 - 22.10.2021 - осінні канікули.

3 листопада 2021 о 10:19 | Дяченко М. О. | немає коментарів

У філії пройшов Першовересень. На свято завітала гостя, головний спеціаліст відділу освіти Богодухівської міської ради ІРИНА ЗАЯЦ, яка привітала усіх присутніх з початком навчального року та побажала легкого старту та навчання без перешкод.

11 вересня 2021 о 08:15 | Дяченко М. О. | немає коментарів

Протягом літа 2021 року у Семеноярській філії тривають ремонтні роботи

28 червня 2021 о 17:45 | Дяченко М. О. | немає коментарів

04 березня 2021 року 15 учнів Семеноярської філії взяли участь у всеукраїнській українознавчій грі "Соняшник - 2021". Бажаємо їм гарних результатів.

5 березня 2021 о 11:18 | Дяченко М. О. | немає коментарів